Recenze Miele TDA 150 C od 21 900 Kč

Recenze Miele TDA 150 C od 21 900 Kč

Miele TDA 150 C

TDA 150 C

Miele TDA 150 C kondenzační sušička v bílé barvě s FragranceDos pro svěží vůni prádla za výhodnou cenu, šetrná péče o vaše prádlo díky voštinovému bubnu Miele, vyprazdňování nádobky není nutné – integrovaný odvod kondenzátu, na stupeň přesné sušení všech textilií – systém Perfect Dry  

Perfect Dry

Přesné sušení díky zohlednění tvrdosti vody

Pomocí tohoto patentovaného systému bude vaše prádlo perfektně suché – a to i přes mimořádně tvrdou vodu. U přístrojů bez funkce Perfect Dry to vůbec není samozřejmé, protože obsah vodního kamene ve vodě ovlivňuje měření zbytkové vlhkosti – a tím i výsledek sušení. Systém Perfect Dry rozpoznává aktuání tvrdost vody a přesně upraví proces sušení. Díky tomu vždy perfektně dosáhnete požadovaného stupně sušení.  

Voštinový buben*

Šetrná péče o prádlo díky voštinové struktuře

Díky jedinečné voštinové struktuře je prádlo v rotujícím bubnu vedeno směrem nahoru. Díky tomu se prádlo déle pohybuje v teplém proudu vzduchu a probíhá jeho rovnoměrné sušení. V prohlubních jednotlivých voštin vzniká vzduchový polštář, který prádlo opatrně zachytí. Vaše textilie jsou tak ošetřovány výrazně šetrněji a po vysušení mají méně záhybů.

Více na HEUREKA.CZ.
Admin
Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)